KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11391111
nr 1139 1111
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning, och akvatint, Salvador Dalà (1904-1989), 'St. Georges et le dragon' Signerad och numrerad 169/250 56x76
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 19:03:42
15/10 09:26:34
16/10 11:42:57
23 okt